Ile zarabiaja aktorzy teatralni

Ile zarabiaja aktorzy teatralni

~ Biorąc nowy krok, wydając nowe słowo jest tym, co ludzie najbardziej obawiają ~ Benjamin Disraeli

Stojąc na Luna Island, patrzyłem ludzie podziwiać wspaniałość natury i mocy. Niektórzy zastanawiali się tysiące litrów wody na wyścigach Niagara w każdej sekundzie. Niektóre sfotografowane nawzajem z każdym możliwym kątem, upewniając się, że zawarte widoki upadków w każdym zdjęciem. Większość skulony w grupach, aby dzielić swoje uwagi spektaklu.

Jedynym wyjątkiem była rodzina zauważyłem wcześniej w ciągu dnia korzystających Niagara Park. Ojciec, córka i syn wszystko popierane razem przez szynę oglądania kaskady wodnej nad krawędzią z progami do upadków. Matka cofnęła się jakieś dwadzieścia stóp od siebie. Żadna ilość namawianie przyciągnął ją bliżej szyny. Jej córka poszła do niej, próbując wyciągnąć ją bliżej. Matka protestował, że nie było zbyt dużo mgły przez balustradę. Stałem przy relingu kilka chwil wcześniej i czułem się trochę mgły, ale nie był moczony w dowolny sposób. Zastanawiałem się, czy matka bała się zbliżyć do upadków i bała się powiedzieć.

Nasze lęki często uniemożliwiają nam robić to, co możemy cieszyć się i nawet to, co musimy zrobić. Wyobrażamy sobie najgorsze i pozostają uwięzione w naszym strachu. Niektórzy myśliciele podkreślają, że strach powstrzymuje nas od działania pochopnie i utrzymuje nasze działania w równowadze. Inni potępiają nasz strach, który utrzymuje nas od odkrywania nowych prawd o nas samych i naszego świata. Myślę o wszystkich odkrywców przed Kolumbem, którzy obawiali się, że pływają poza krawędź ziemi gdyby odważył poza horyzontem.

Co możemy zrobić z naszymi lękami aliness? Pierwszym krokiem jest, aby wiedzieć, jakie są. Nie możemy o nich wiele, jeśli nie przyznają, że są częścią nas. Drugim krokiem jest dążenie do zrozumienia tego, co nas trapi.
oc samochód
- autor artykułu