Nagrody dla rezyserow teatralnych

Nagrody dla rezyserow teatralnych

Stan adres Unii wtorek wieczorem zaprezentowane najlepsze i najgorsze z naszego prezydenta. Jego najbardziej wymowny jest dostarczanie przesłanie nadziei i postępu, zapewniając wszystkich, że Ameryka jest coraz silniejsza stopniowo na wszystkich frontach, zarówno tutaj, jak i za granicą. Nikt nie może zaprzeczyć, że jest on nieporównywalny mistrzem śmiało i pewnie recytując wiadomość Teleprompter który tworzy silne wrażenie silnego przywództwa i bezbłędne orzeczeń. Łatwo jest dostać się poczucie, że musi on posiadać kilka unikalnych, nieznanych faktów, uspokajający, że nikt inny nie widzi - powiedzmy, że jest dodatkowo $ 16 biliona garnek złota pochowany w podziemiach Białego Domu. Nie mam wątpliwości, że miliony Amerykanów, po wysłuchaniu mowy, wycofał się do swoich łóżek przekonani, że przyszłość Ameryki jest zapewniona z Obamą na czele.

Jak w przypadku każdego przemówienia Obamy, uważam, że należy wyodrębnić wszystkie hype drukując i czytając tekst mowy. To zawsze jednoznaczne. Stripping dala siłę osobowości Obamy rzeczywiście potwierdza blask jego umiejętności dostarczania ponieważ nagich słowa, od lewej do ich samotny, zazwyczaj mówią bardzo niewiele. Ten szczególny mowa była jedną z gorzej. Wiele słów i zwrotów znali. Miałem wcześniej je przeczytać. Obama właśnie używając State of the Union, jak innym forum dla jego stare, zużyte retoryką kampanii. I w tym felietony filozoficzne procesie, najgorsze Obama był ewidentnie przejawia się w dwóch potężnych sposobów.

Pierwszy odnosi się do ciągle rosnących szczelin między szerokimi roszczeń pędzla Obamy, co robi i co jego administracja jest rzeczywiście robi. Szczeliny szersze rosną na niemal każdej kluczowej kwestii - bezrobocie, energia, regulacji rządowych, podatki, zobowiązania podatkowe, kontrole graniczne, siłę militarną, Iran, Chiny, to nazwę.
wellness kujawsko pomorskie
- autor artykułu