Szkoly teatralne - jak sie dostac

Szkoly teatralne - jak sie dostac Nie powinno nikogo, moim zdaniem, sądzę, aby zabrać zniesławiające Protokoły Mędrców Syjonu. Wspólnota żydowska jest w dużej mierze, zdefiniowanej przez tysiące lat oszczerstwa i prześladowań, których efektem jest horror Holokaustu, jako światopoglądu irlandzko-amerykańska jest produktem wieki ucisku i okropnym ziemniaczanej głodu, a jako czarny doświadczenia w Ameryce zostanie poinformowany przez doświadczenia niewolnictwa, Jim Crow, Minstrel Shows i milion innych form rasizmu. Zabierz go z półek? Ban go ze szkoły? Nigdy! Wszystkie te rzeczy stanowią kim jesteśmy.

Nikt z nas, nawiasem mówiąc, nie ma monopolu na cierpienie i niesprawiedliwość. Żydzi nie posiadają słowo "holokaust", na przykład. Podczas ludobójcze wojny Hitlera na Żydów nie ma historycznego równolegle w świetle tego pisarza, jest wybitnie sprawiedliwe, by użyć słowa "holokaust", aby opisać zbrodni popełnianych przez reżim Pol Pota w Kambodży, a mające miejsce tego samego dnia w Darfurze , Bezsporne jest, że Stalin i Mao byli odpowiedzialni za siebie tyle lub więcej zgonów niż Hitlera iw podobny makabrycznych i złych sposobów. Czarni nosiliśmy całe jarzmo niewolnictwa w Ameryce, ale niewolnictwo jest powszechnie praktykowane na całym świecie od zarania dziejów ludzkości, twierdząc ofiarom wielu ras i narodowości, niewiarygodnie, to nadal nie został całkowicie usunięty.

Paradoksalnie, wiele z tych samych zwolenników tych politycznych ideologii poprawności mówią nam , że nadszedł czas, aby mieć uczciwy, otwarty dialog w tym kraju na temat rasy i uprzedzeń. Jak, jeśli wolno śmiem pytać, zrobimy to w środowisku, w którym boimy się spojrzeć naszą brzydką historię w twarz i są, każdy kolejny dzień, coraz bardziej przerażony używając słów? Będziemy rzeczywiście ma dialogu bez słów?

Nie, myślę, że tak naprawdę nie chce mieć takiego dialogu, bo to może być nieprzyjemne i nie dość, delikatnie mówiąc.
https://www.witaminyswanson.pl/witamina-c-liposomalna-148-ml
- autor artykułu