Aktorzy teatralni - droga ich kariery

Gdzie byłoby nasze życie, gdybyśmy pozostanie sparaliżowany przez wyrażenie, "co jeśli ..."

Wiedza i zrozumienie pomoże nam przezwyciężyć nasze obawy i zerwać więzy, które utrzymują nas od osiągnięcia naszego potencjału. Stajemy się jak dzieci, które w końcu wyglądają pod łóżkiem lub w szafie znaleźć żadnych potworów czyhających tam.porównaj składki oc

Ale nie są jeszcze gotowe. Wiedząc, logicznie, że ma się czego obawiać, nadal don "t wiedzieć, co się stanie, gdy bierzemy obliczone ryzyko i wyjść poza nasze obawy. Nie mamy wskoczyć od razu z obu nóg, ale może zbliżyć się do nowej sytuacji z dzieckiem kroków, jeśli chcemy. Niektórzy ludzie wolą podjąć natychmiast zanurzyć po wejściu do basenu, jeziora lub oceanu i inni zacząć od kąpieli w wodzie i stopniowo przyzwyczaić się do niego. Jaki jest Twój wybór?

Życie Lab Lekcje

Jakie są główne obawy?

Co oni robią z bieżąco?

Czy wiesz, gdzie i kiedy nabył te obawy?

Co można zrobić, aby je przezwyciężyć?

Co będzie wasze życie będzie jak wtedy zrobisz?

Joseph G. Langen jest autorem potocznej mądrości do codziennego życia, młody człowieku tkaniny, proboszcz Inferno nawigacyjny Life: zdroworozsądkowe Refleksje rejsu. On także dystrybuuje darmowy newsletter zdroworozsądkowe tematów mądrości, przesuwne Otter News. Dowiedz się więcej na temat jego pisania i publikowania przez przesuwne Otter Publikacje na stronie:

http://www.slidingotter.com http://www.slidingotter.wordpress.com

Z nim skontaktować pod adresem: jlangen@slidingotter.com

tanieubezpieczenieac
- autor artykułu