Jak zostac aktorem

Jak zostac aktorem A my wszyscy być stale i dokonywania przemian i wymagający przeprosin od siebie. Wiele z nich wezwał do "Ameryka" przeprosić za niewolnictwo. Ale co to jest "Ameryka?" Większość dzisiejszych Amerykanów nie ma w tym kraju przodków w czasach niewoli. A z tych, którzy nie, tylko niewielka część tych posiadanych niewolników, lub wspierane instytucję.blacharz samochodowy kraków Co do moich przodków, którzy na początku wojny secesyjnej, znajdowały się na Litwie iw Rosji, były prawdopodobnie zbyt zajęci uniku pogromy i grasujących Kozaków do wyprowadzania jakichkolwiek sadystyczną przyjemność z uciskania ludzi 6000 mil na zachód ,

Jeśli mamy zamiar realizować poprawności politycznej iw konsekwencji chłosty publicznej dla niezgodności, do logicznego stopniu, możemy rozważyć dodanie nowego kabla TV Channel o nazwie All-przeprosin Channel enkodery. 24 godziny na dobę z niczego, ale wszystkie przeprosin przez cały czas. Co za wspaniałe widowisko publiczne dla tych, którzy kiedyś zachwycony perspektywą pod pręgierzem opinii publicznej w centrum wioski.

Dla reszty z nas, jednak zastanówmy się, co następuje: przewlekle nietolerancyjne i rasistów, sexists, homofobami i fanatycy pośród nas po prostu tak szybko patroszenia swoje cele w jakikolwiek sposób jest to możliwe, w tym, być może, robiąc im krzywdy jak ma Bóg wie, stało się dość często w historii. Odpowiedź, jak sądzę, do tych osób powinno być unikać, bojkot i narazić je i jeżeli jest to konieczne, aby znaleźć sposoby, aby je zniszczyć.

Z drugiej strony, dla tych, których przejęzyczenie czy młodzieńczej niedyskrecji wskazuje zły osąd lub chwilową głupotę, a nie prawdziwy fanatyzm ... a nie oszukujmy się, ludzie, w naszych sercach możemy naprawdę poznać różnicę, po prostu zabrać się za naszego życia i skupić się na rzeczywistych złych facetów. Jest z pewnością nie brakuje ich.

Jeśli naprawdę chcemy mówić poważnie o wyścigu i uprzedzeń w Ameryce, musimy przestać ukrywać się za tym zjawiskiem dezynfekcji i dezodoryzacji język i wybielanie (dziwne, jak ten termin jest nadal "dozwolone") przeszłość. A w międzyczasie, dla dobra naszego zdrowia psychicznego i wolności pielęgnować, Niech wszyscy starają się rozjaśnić trochę!

Warren R. Graham


- autor artykułu