Nagrody dla aktorow

Nagrody dla aktorow

Lekarze często pytanie, czy jest to szkodliwe palić trzy papierosy dziennie, albo pięć, albo czternaście lub opakowanie; ludzie wydają się chcieć standardowy pomiar. Gdyby go przekroczyć, to byłoby złe; jeśli palili mniej niż standardowe, to byłoby wszystko w porządku. Ale nie takie może zostać ustalona. Dla niektórych jednego papierosa w tygodniu będzie zbyt wielu papierosów.

Lepszym sposobem odpowiedzi na pytania dotyczące palenia papierosów, jest więc mówić nie o ilościach, ale wzorów przyzwyczajenia. Jesteś palenia w nadmiarze, jeśli wykonaj jedną (lub więcej) z następujących czynności:

Sięgnąć po papierosa pierwszą rzeczą, w godzinach porannych lub ostatnią rzeczą w nocy.

Zapalić papierosa, nie wiedząc o tym, znaleźć się palenia, i zastanawiam się, dlaczego zapalił go i kiedy.

Twierdzenie, że nie jesteś w stanie korzystać z pewnych sytuacji bez papierosa - Twoja poranna kawa, jedzenie, czytanie papier, karty do gry, i tak dalej.

Poczuj, że konieczne jest wyjaśnienie numer dymna z takich zwrotów jak "Pomagają mi odpocząć" i "I tylko podjąć puff lub dwa, zapomnieć, a następnie zapalić innego."

Zostań poważnie zdenerwowany, gdy znajdziesz się w strefie "zakaz palenia" - niektóre teatry i budynki użyteczności publicznej, na przykład - i czują się zmuszeni do "kaczka się do szybkiego papierosa", czy są gotowi ryzykować dezaprobatę publicznego lub karę za "chyłkiem" kilka zaciągnięć.

Uważają, że jest niemal nie do zniesienia, gdy jesteś z papierosów i nie są w stanie tolerować sytuacji; zamiast tego są gotowi, aby przejść do pewnych długościach (sos, idąc do sklepu na rogu, zatrzymując obcy), aby uzyskać papierosa.

Poczuj, że trzeba palić, aby pokazać, że (a) jesteś jednym z gangu, lub (b) "dla dorosłych".

Jeżeli http://porownajoferteac.pl w jakimkolwiek stopniu regularności można działać lub reagują w każdym ze sposobów opisanych powyżej, jest palenie w nadmiarze.

"Nadmiar" oznacza "więcej niż to, co jest słuszne, właściwe i konieczne." W przypadku zastosowania w medycynie, to znaczy "więcej niż jest to dobre dla dalszego dobrego zdrowia /" Możemy jeść zbyt dużo, pracują za dużo, nie pić zbyt wiele (w tym płynów bezalkoholowych), sen zbyt wiele, i tak dalej, a gdy którykolwiek takie nadmiar jest potencjalnie kłopotliwe, niektóre ekscesy są gorsze od innych.

Palenia muszą być umieszczone w tej kategorii, ponieważ znacząco wzrosła częstość występowania raka płuc, choroby tętnic wieńcowych, oraz dlatego, że odgrywa istotną rolę w zwiększeniu śmiertelności w innych patologii.

Istnieje zatem bardzo niewiele wątpliwości, że każda kwota palenia jest zbyt wiele, a to w naszym najlepszym interesie, aby nie palić w ogóle. Jeśli już jesteś palaczem, najlepszym rozwiązaniem jest, aby zamknąć.

skrzynie biegów naprawa
- autor artykułu