Plakaty sztuk teatralnych - jak sie tworzy

Plakaty sztuk teatralnych - jak sie tworzy

W tym spektaklu rocznym, luki były w centrum uwagi. On po prostu ma problem, który pojawia się rezonans z publicznością dzięki wysiłkom innych (takie stają się ciężkie z Chin, jeden z nowszych) i zaczyna głosić, że on rozwiązać tę sprawę. Jego zdolność do wytwarzania i fakty twist stosie jego roszczenie wydaje się nieograniczona.http://znizkinaocac.pl/ile-kosztuje-autocasco/ To tak, jakby naprawdę jest jego postrzeganie rzeczywistości. Jego gwałtowny wiarygodność wydaje się pozbawione znaczenia, tak długo, jak media obejmuje tyłem (jak zawsze), a większość Amerykanów pozostają pojęcia (jak robią).

Ale znacznie większy problemem jest drugi sposób, że to wystąpienie zaprezentował najgorszy z Obamą. On po prostu nie mówić o ważnej rzeczy - podstawowych zagadnień związanych ze stanem naszej unii. Jak zawsze, zignorował trudne realia, aby przejść zużyte przesłanie kampanii, że wszystko będzie dobrze, jeśli rząd federalny może po prostu wydawać więcej na temat projektów domowych i podatku piekło z Obama zdefiniowane bogaty.

roboty żelbetowe

Lista krytycznych opuszczeń w tym stanie adres Unii jest ogromne, gdy wielkie fakty obrazu są uważane - że, ??na przykład, rząd federalny nie miał budżet w ponad 1000 dni; że wartość dolara ciągle spada wraz z realnych dochodów Amerykanów; że nasze bułki Food Stamp nie rozrósł się do ponad 40 mln (wzrost o 50 procent w stosunku do poziomu sprzed recesji); że liczba otrzymująca zasiłek dla bezrobotnych wzrósł czterokrotnie (400 procent); że ponad 4,4 miliona teraz na dobro (o 18 procent); Medicaid, że koszty te skoczyła o 36 procent w ciągu dwóch lat; że kolejne 750.000 osób (wzrost w ciągu normalnych projekcji) są obecnie gier Social Security do zbierania rent dla równowagi swoich dni roboczych; że prawie 50 procent gospodarstw domowych w Ameryce teraz nie płacą ani grosza podatków dochodowych; i wiele więcej.


- autor artykułu