Spektakle

Spektakle

Spektakle

Nasz repertuar zawiera różne sztuki o bardzo urozmaiconym przesłaniu. Staramy się poruszać tematykę aktualną i różną problematykę. Nie zapominamy przy tym o naszej uczelni i także ją przedstawiamy w naszych sztukach. Od początku starannie dobieraliśmy tematykę naszych spektakli i właśnie tym kierujemy się po dzień dzisiejszy. Chcemy wzruszać, bawić i pokazywać rzeczywistość. Tak naprawdę w różnych teatrach dobór sztuk jest starannie wyselekcjonowany i wybrany adekwatnie do danej sytuacji. Aktorzy do odegrania określonych ról przygotowują się bardzo długo, dysponując przy tym odpowiednimi warunkami i warsztatem.

My co prawda jesteśmy amatorami, ale nie oznacza to wcale, że to zadania podchodzimy mniej profesjonalnie. Na co dzień studiujemy w Szkole Głównej Handlowej, ale teatr to nasza pasja i poświęcamy jej każdą wolną chwilę. Granie w teatrze to dla nas niesamowite wyzwanie i każdego dnia staramy się robić wszystko, by być w tym jeszcze lepszym. Chyba po części nam się to udaje, o czym świadczyć mogą choćby nagrody i wyróżnienia zdobywane przez nas teatr.

Dzisiaj w różnego rodzaju teatrach możemy znaleźć naprawdę szereg przeróżnych sztuk, o bardzo różnej tematyce. Nie wszystkie sztuki okazują się jednak być sukcesem. Staranne wyselekcjonowanie ma zapewnić odpowiednią formę rozrywki publiczności, tymczasem nie zawsze jest to doceniane. W układaniu repertuaru i doborze sztuk mylą się nawet najwięksi i najlepsi. Teatr to pewnego rodzaju niespodzianka, bowiem nigdy niewiadomo co spodoba się publiczności i czy największa i najgorętsza premiera nie okaże się być katastrofą i nie zakończy się spektakularną klapą zamiast sukcesem. Może się to wydawać niedorzeczne, ale właściwie każda sztuka teatralna ma za zadanie spełnić oczekiwania publiczności i wywołać jej zachwyt. Nie zawsze jednak tak jest i bywa tak, że przygotowania i próby idą po prostu na marne w zetknięciu z reakcjami.

Tego rodzaju sytuacje dotyczą profesjonalnych teatrów, ale także tych amatorskich. Przygotowując kolejne spektakle i je wystawiając staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych widzów i fanów. Dlatego ubezpieczenie oc opinie też niezwykle cenne są dla nas wszystkie wskazówki, uwagi oraz pochwały odnośnie repertuary i wystawianych sztuk.


- autor artykułu