Jak teatry sie promuja

Jak teatry sie promuja

To daleko poza zakres tego celu opisania każdego znaczną część ważnych przeoczeń. Ale tutaj jest moje zdanie na pięciu największych spraw, które zostały pozostawione w widocznym z tego państwa na adres Unii.

1. Nie było żadnej wzmianki o Obamacare, największego słonia w komorze Dom przy dowolnym standardzie i klejnot korony administracji Obamy.www.znizkinaoc.com Realizacja tego bezprecedensowego masywnej ustawodawstwa uchwalonego w najbardziej wstydliwe okoliczności, które naprawdę osiągnąć cel Obamy o "fundamentalnie transformować" Ameryki. Ameryki nie będzie taki sam. Showdown konstytucyjna jest planowana w Sądzie Najwyższym tej wiosny; każdy kandydat Republikanów na prezydenta popiera całkowite uchylenie; a Amerykanie w każdym wieku są zamrożone ze strachu, wraz z sektorem prywatnym. Ryzyko to znacznie wyższe koszty opieki zdrowotnej, zmniejszenie świadczeń zdrowotnych, kartkowy ostrożność, rozwodniony świadczeń Medicare, deficyty gwałtownie rosnących, kruszenie ciosów finansowych do stanów i federalnych biurokracji o niespotykanej wielkości, która już zdobyła zasłużoną renomę nieefektywności, oszustwa odpady i nadużyciem. Trudno wyobrazić sobie jakąkolwiek dyskusję na temat naszego narodu, który nie zawiera skupić się na ryzyka i wyzwania Obamacare.

2. Nie było żadnej wzmianki o downgrade naszego narodu ratingu kredytowego w 2011 roku, po raz pierwszy w naszej historii, że oficjalna agencja ratingowa ogłosił, że pełne zaufanie i wiarygodność Stanów Zjednoczonych jest gorsza niż w wielu innych narodów. Jako minimum, zasłużyliśmy w tym państwie Unii uczciwą ocenę przyczynę tej strasznej klęsce, dlaczego Obama i jego sekretarz skarbu oraz kluczowych osób finansowe nie tak odczytując sytuację (obiecując zaledwie kilka miesięcy wcześniej, że może nigdy nie zdarzyć), a jakie działania są podejmowane w celu zaradzenia tej sytuacji w przyszłości.

https://sic.com.pl/oferta/materialy-obiciowe/imitacja-skory/
- autor artykułu