Nagrody dla spektakli

Nagrody dla spektakli

Te narty to wspaniały czas, aby odwiedzić Walt Disney World. I to nie jest bardzo dobrze utrzymywane w tajemnicy. W rzeczywistości, tydzień między Bożym Narodzeniem a Nowym Rokiem jest najbardziej ruchliwych tydzień roku w Disney World.

Ale nie trzeba odwiedzić z tłumów tłumów doświadczyć Disney Magic Christmas. Reszta miesiącu grudniu jest jednym z najmniej ruchliwych razy do odwiedzenia, ale wszystkie uroczystości wypoczynkowych są w pełnym rozkwicie.http://epo-serwis.pl/serwis_opon.php Oto kilka najważniejszych:

Candlelight procesyjny

Wieloletni Disney tradycyjnych dekoracji, świecy procesyjny najniższe oc, która odbyła się w Epcot, to poruszająca opowiadanie historii Bożego Narodzenia. Sławna gość opowiada historię, w towarzystwie orkiestry 50-częściowy i chór masowej gościem. Gość restauracji Pakiet jest również dostępna - można dokonać rezerwacji przez wywołanie 1-407-WDW-posiłek.

Świec procesyjny odbywa się w amerykańskiej Ogrody Teatru Epcot za każdego wieczoru przy 5 P.M., 6:45 po południu 20:15 i jest dołączony do przyjęcia Park.

Bardzo Merry Christmas Party Mickey

Począwszy od końca listopada, w wybrane dni w Magic Kingdom, jesteś zaproszony do bardzo specjalnej wigilii. W parku zamyka wcześnie, aby przekształcić się w partyland zimowym. pokazy specjalne wakacyjne, fajerwerki i gadżety wakacyjne czekają na gości, jak korzystać ze wszystkich atrakcji w Magic Kingdom. Będziesz nawet zobaczyć opady śniegu przy głównej ulicy.

Bardzo Merry Christmas Party Mickey wymaga osobnego dopuszczenia. Aby zamówić bilety zadzwoń 1-407-Disney. Bilety sprzedają się szybko, tak aby wcześnie!

Osborne Spektakl Lights

Arkansas biznesmen i filantrop, Jennings Osborne, zasłynął niesamowitym światłem wyświetlacz miał zbudowanego w swoim domu każdego roku na Boże Narodzenie. W 1995 roku, na wyświetlaczu znalazł nowy dom w Disney-MGM Studios. Teraz Park goście olśniony milionami świateł na wyświetlaczu od końca listopada do pierwszego tygodnia stycznia (dołączony do parku wstęp).

www.kalkulatorubezpieczeniaoc.pl
- autor artykułu