Polskie festiwale teatralne

Polskie festiwale teatralne

Gdy następnym wakacje golf doprowadza cię do Kentucky grupa zostanie zaskoczony przez światowej klasy pól golfowych wraz z głębokimi tradycjami dwa największe miasta, Louisville i Lexington mają do zaoferowania.

Louisville, Kentucky jest domem Golf House Kentucky, centralny hub dla golfa w kraju. Kentucky jest domem dla jedynego pola golfowego na terenie całego kraju, a nie na Florydzie, które jest własnością PGA of America.parapety wrocław Vahalla Golf and Country Club jest gospodarzem wielu prestiżowych turniejów golfowych w tym 2008 Ryder Cup i sporo więcej kierunków prowadzonych przez PGA of America oraz PGA Tour. Vahalla Country Club może być najbardziej znanym golf w Kentucky, ale to na pewno nie jedyny pięciogwiazdkowy golf w kraju. Gdy grupa zdecyduje się przyjść do Kentucky na wypad golfowy oto niektóre kursy będą one odkryć w dziedzinie Louisville i Lexington.

Pola golfowe w okolicy Louisville obejmują hiddengem tuż na południe od miasta o nazwie Heritage Hills Golf Club. Teraz, gdy usługa ta została przedstawiona w licznych publikacjach, wielu mieszkańców Louisville odkryli, że jest warte czasu pojechać nieco dalej na południe, by cieszyć się jednym z najlepszych układów cały stan Kentucky ma do zaoferowania. Champions Pointe i Mostów zadaszone pole golfowe są własnością Fuzzy Zoeller i są dwa z najbardziej popularnych miejsc golfistów Louisville odwiedzają każdego roku. Znajduje się mniej niż dziesięć minut od centrum miasta, po drugiej stronie rzeki, w stanie Indiana, te dwa pola golfowe stale był na najlepszych pól golfowych Digest może grasz listę. Wessinger Hills Golf Club jest również położony na południe od centrum Louisville i ma długą historię bycia jednym z najlepiej utrzymanych pól golfowych w całej Louisville. Podczas Wessinger Hills ma kilka drzew, golfiści są traktowani na układ linki stylu z krętymi potoków i liczne bunkry całej tej ofercie wiele różnych wyzwań dla graczy o różnych umiejętnościach .
taśmy aluminiowe 1050a
- autor artykułu